„PRZESTRZENIE ZIEMI” – wystawa zbiorowa

Centrum Kultury w Wielichowie –  godz. 17:00

Biblioteka Publiczna w Wielichowie

Magiel – Galeria Sztuki Współczesnej w Wielichowie – godz. 18:00

Magiel 2.0 – „Stary fryzjer”

Moto-Stacja -LOK Wielichowo  – godz. 19:00

Czas trwania wystawy:  15.09 -15.10.2018r.

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy „Przestrzenie ziemi”, której wernisaż odbędzie się  w sobotę 15 września 2018r. w Centrum Kultury w Wielichowie o godz. 17:00.

W wystawie udział biorą: artyści, pedagodzy, absolwenci związani z Wydziałem Rzeźby i Działań Przestrzennych UAP i Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu

Janusz Bałdyga, Andrzej Banachowicz, Robert Bartel, Marcin Berdyszak, Marta Bosowska, Emilia Bogucka, Jarosław Bogucki, Sławomir Brzoska, Agnieszka Ciszewska, Joanna Czarnota, Tomasz Drewicz, Paweł Flieger, Łukasz Gruszczyński, Jacek Jagielski, Wojciech Janicki,Paweł Kiełpiński, Mikołaj Konkiewicz, Karolina Komasa, Wiesław Koronowski, Rafał Kotwis, Artur Kucharczak, Sławomir Kuszczak, Piotr Mastalerz, Igor Mikoda, Wiesław Napierała, Martyna Pająk, Józef Petruk, Kazimierz Raba, Dawid Szafrański, Piotr Tetlak, Wojciech Tężycki, Michał Wielopolski.

Wystawa jest podsumowaniem realizacji poszczególnych etapów projektu z programu MKIDN „Kultura Dostępna 2018 – „Przestrzeń ziemi -ziemia jako materia, ziemia jako terytorium, ziemia jako mała ojczyzna – cykle działań” – na terenie Miasta i Gminy Wielichowo.  Na wystawie zostaną zaprezentowane prace zaproszonych artystów, dokumentacje wideo, prace uczestników poszczególnych warsztatów  i działań w projekcie.

Harmonogram zaplanowanych działań w dniu otwarcia wystawy – 15.09.2018r. /sobota/

Wernisaż

Centrum Kultury w Wielichowie –  sala widowiskowa

Biblioteka Publiczna w Wielichowie –  sala wystawiennicza