Migawka Staromiejska

Zapraszamy serdecznie na wystawę prac oraz uroczystość wręczenia nagród uczestnikom konkursu Migawka Staromiejska organizowanym przez Radę Osiedla Stare Miasto w Poznaniu oraz Centrum Kultury Zamek. Współorganizatorem wystawy oraz gali wręczenia nagród jest Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu.

Jest to konkurs przeznaczony dla młodych odkrywców, którzy zdecydowali się chwycić za aparat i podzielić się swoim punktem widzenia na architekturę i atmosferę poznańskiego Starego Miasta. Na uwagę zasługuje idea przedsięwzięcia będąca bez wątpienia przyczynkiem do dalszego pogłębiania historii miejsc i uwrażliwieniem młodych artystów na nasze dziedzictwo kulturowe.

Wernisaż 17 września, godz. 17.00

Atrium Uniwersytetu Artystycznego, ul. Lewandowskiej 20

Po lewej: Praca Patryka Rosińskiego nagrodzona I Nagrodą Główną, po prawej: praca Marii Karaś nagrodzona III Nagrodą

 

Staromiejska Migawka 2018 – gratulacje dla laureatów

 

 

 

 

 

 

 

 

Pełna lista laureatów:

1.  Nagroda główna Patryk Rosiński Zespół Szkół Zawodowych nr 6
2.  Nagroda Szkoła Podstawowa S. Podstawowa Mateusz Cugier Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Nr 2
3.  Nagroda Szkóla Średnia Maria Karaś VIII LO im. Adama Mickiewicza
4.  Nagroda Szkoła Średnia Jakub Wichtowski III LO
5.  wyróżnienie Gabriel Nowak Zespół Szkół Mistrzostwa portowego Nr 2
6.  wyróżnienie Zofia Karafa VIII LO im. Adama Mickiewicza
7. Adrian Nowacki Zespół Szkół Zawodowych Nr 6
8. Adrianna Olenderek VIII LO im. Adama Mickiewicza
9. Aleksandra Puk VIII LO im. Adama Mickiewicza
10. Anna Balwierczak Szkoła Podstawowa Nr 75
11. Dominika Naglewicz Szkoła Podstawowa nr 75
12. Kalina Jatczak Szkoła Podstawowa Nr 40
13. Karolina Eksterowicz Zespół Szkół Zawodowych Nr 6
14. Maciej Gładyś VIII LO im. Adama Mickiewicza
15. Maja Fenikowska VIII LO im. Adama Mickiewicza
16. Marcelina Woźniak-Myszka LO XXXII
17. Marta Balwińska VIII LO im. Adama Mickiewicza
18. Martyna Góralczyk VIII LO im. Adama Mickiewicza
19. Natalia Szablikowska VIII LO im. Adama Mickiewicza
20. Olga Siebyła VIII LO im. Adama Mickiewicza
21. Weronika Pacyńska Zespół Szkół Budownictwa Nr 1
22. Witold Kałwa Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Nr 2
23. Zofia Nowaczyk Zespół Szkół Zawodowych Nr 6
24. Zuzanna Grocka SP Sióstr Urszulanek
25. Zuzanna Jaśkiewicz VIII LO im. Adama Mickiewicza