Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie do stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia – pięknego miasta, posiadającego wiele atrakcji turystycznych takich jak: Ostrów Tumski, Afrykarium, Fontanna Multimedialna, Hala Stulecia, Punkt widokowy Sky Tower.
We Wrocławiu odbywają się imprezy kulturalne i artystyczne m.in organizowany przez Akademię Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławia – Festiwal Wysokich Temperatur.
Dom Studencki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu zaprasza do skorzystania z kameralnej bazy noclegowej dla gości, oferując około 50 miejsc noclegowych.
Do Dyspozycji gości są:
 Pokoje 2 osobowe z łazienką,
 Pokoje 2 i 3 osobowe w module , z łazienką dla 5 osób
 Pokoje 2 i 3 osobowe z , łazienką na korytarzu,
 Pralnia, suszarnia,
 Świetlica, Internet.
Oferujemy również miłą atmosferę, dogodną lokalizację blisko centrum oraz sklepów, i restauracji.
Cennik
Goście uczelni w okresie wakacyjnym 50 zł z Vat.
Szczegółowy cennik i galeria zdjęć mieści się na stronie www.asp.wroc.pl w zakładce Dom Studencki ASP
Rezerwacja w okresie wakacyjnym dla gości drogą mailową na adres:
rezerwacja@asp.wroc.pl

• Opublikowano: 11.06.2018, 19:24