Z wielką przyjemnością informujemy, iż główną nagrodę w kategorii Najlepsza Książka Popularnonaukowa (Nagroda Prezydenta Miasta Poznania) na 22. Poznańskich Targach Książki Naukowej i Popularnonaukowej zdobyła publikacja Poznań Art Week wydaną przez Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu (redakcja Mateusz Bieczyński, Maciej Kurak i Piotr Marzol, projekt Piotr Marzol).

Natomiast główną nagrodę MNiSW oraz Puchar Rektora UAM w kategorii Najlepsza Książka Naukowa otrzymała publikacja Podróże nieodkryte. Dziennik ekspedycji Bronisława Grąbczewskiego 1889-1890 jako świadectwo historii i element dziedzictwa kulturowego autorstwa  W. P. Machnickiego A. Pleskaczyńskiego oraz Konstancji Pleskaczyńskiej, która jest nauczycielem akademickim na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii UAP (Pracownia Projektowania Przestrzeni Publicznej).

Gratulujemy!

• Opublikowano: 28.03.2018, 01:12