Zobaczyć więcej to hasło przewodnie spotkania z projektantką wzornictwa przemysłowego Panią Joanną Leciejewską, która opowiem nam o swoich doświadczeniach bacznego obserwatora i projektanta odpowiadającego na potrzeby społeczeństwa. Weźmiemy pod lupę temat lornetek, maszyny brajlowskiej o raz mebli, które nie są tylko meblami.
Zapraszamy, by nie tylko patrzeć, ale w końcu ZOBACZYĆ WIĘCEJ!

15 lutego, godz. 12.00

sala 02, bud. B, ul. 23 Lutego 20

http://joa-projekt.pl/

Joanna Leciejewska jest projektantem w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, projektowania opakowań oraz projektowania graficznego. Kolejnymi kluczowymi obszarami jej pracy są oświetlenie i projektowanie mebli. Otrzymała nagrody takie jak: Red Dot Award, Must Have, TOP DESIGN award, Dobry Wzór, nagroda Philips EKODESIGN.
Jej prace były prezentowane na wystawach w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Mediolanie, Frankfurcie, Kolonii, Bordeaux i Paryżu. Jej projekty są przedstawiane w wielu publikacjach krajowych i międzynarodowych.
W 2013 roku otrzymała tytuł Designera Roku przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
Jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu w pracowni prof. Krzysztofa Kwiatkowskiego.”

Wykład zorganizowany w ramach cyklicznych wydarzeń DizajnTOK, których celem jest przybliżenie tematów z zakresu pracy projektowej. Po prezentacji odbędzie się krótka dyskusja.

Autorem oprawy graficznej wydarzenia jest
ADRIAN KURPISZ
www.akurpisz.com