Serdecznie zapraszamy studentów na otwarcie wystawy organizowanej przez Koło Naukowe Punkt Grafiki, połączonej z otwartym spotkaniem z przedstawicielami stowarzyszenia studenckiego. Zachęcamy do wysłuchania o dotychczasowej działalności naszych studentów, jak i aktywnego udziału w stowarzyszeniach studenckich aktywnych na naszym wydziale.

Wystawa I’m in

Wystawa małej formy graficznej organizowana przez Koło Naukowe Punt Grafiki. Motyw przewodni wystawy z jednej strony nawiązuje do niewielkiego wycinka przestrzeni, w której wystawione są prace. Z drugiej strony nawiązuje do momentu, w którym wkraczając w miejsce fizyczne, wchodzimy w świat artysty wyrażony językiem matrycy i narzędzia. Tajemniczego wielkoświatowa przenikających się form i punktów widzenia.

Wernisaż:

27.02.2018 (wtorek), godzina 11:00.

Czas trwania wystawy:

27.02.–07.03.2018.

Miejsce:

Trzecie piętro bud. B UAP (atrium) (zaraz obok schodów)

• Opublikowano: 26.02.2018, 18:31
  • Ostatnia edycja: 26.02.2018, 18:31