8 stycznia rozpoczęła się kolejna edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Kierowany do studentów IV i V roku wszystkich polskich uczelni i kierunków artystycznych konkurs, w swojej 17. już odsłonie mówi o dynamicznym i otwartym obiegu sztuki, w którym młodzi twórcy mogą zaistnieć i budować własną drogę artystyczną.

W konkursie mogą brać udział prace z obszarów: malarstwa, grafiki, rzeźby i instalacji, fotografii, sztuki cyfrowej i performance, które można zgłaszać wyłącznie przez specjalny panel na STRONIE INTERNETOWEJ. Udział w konkursie to dla młodych twórców szansa na pokazanie swoich prac w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz możliwość miesięcznej rezydencji artystycznej w Nowym Jorku lub Walencji.

O tym, co wyróżnia konkurs APH spośród wielu innych konkursów artystycznych, a także o tegorocznym harmonogramie i nagrodach – przeczytają Państwo w załączonej informacji prasowej.

Zachęcamy również do zapoznania się z materiałami graficznymi pod tym LINKIEM.

——————————————————————————–

Bądź na bieżąco:
www.artystycznapodrozhestii.pl
#konkursaph
Facebook: Artystyczna Podróż Hestii
Instagram: @konkursaph

Fundacja Artystyczna Podróż Hestii / Hestia Artistic Journey Foundation
artystycznapodrozhestii.pl

Fundacja Artystyczna Podróż Hestii z siedzibą w Sopocie, 81-731 Sopot, ul. Hestii 1, wpisana do Krajowego
Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000518962 o numerze NIP 5851469283 i numerze REGON 222134421.

• Opublikowano: 25.01.2018, 20:49
  • Ostatnia edycja: 25.01.2018, 20:49