Zapraszamy na ostatni w tym roku kalendarzowym wykład z cyklu Otwartych Wykładów Uniwersyteckich, który wygłosi główny kurator Centrum Sztuki Wro, Piotr Krajewski

Obraz. Ruch. Percepcja

13 grudnia (środa), godz. 18.00

Atrium UAP, ul. 23 Lutego 20

kuratorem programu Otartych Wykładów Uniwersyteckich jest prof. Stefan Ficner

Piotr Krajewski (ur. w 1956 r. we Wrocławiu) jest kuratorem i teoretykiem sztuki. W kręgu jego zainteresowań leżą przede wszystkim zagadnienia związane z problematyką nowych mediów. Jest współzałożycielem Międzynarodowego Biennale Sztuki Mediów WRO i jego dyrektorem artystycznym od pierwszej edycji w roku 1989 oraz głównym kuratorem Centrum Sztuki WRO. Należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyki Artystycznej AICA, Polskiego Towarzystwa Estetycznego i Polskiego Towarzystwa Kulturoznawczego. Zasiada w Radzie Muzeum Sztuki Współczesnej (MOCAK) w Krakowie.

• Opublikowano: 07.12.2017, 03:09
  • Ostatnia edycja: 07.12.2017, 03:11