Global Grad Show 2017 / Łukasz Preiss / prezentacja

30.11.2017 (czwartek), godz. 10.00
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, bud. B, sala 02

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Łukaszem Preissem, absolwentem Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, którego praca uczestniczyła w tegorocznej wystawie Show Grad Global w Dubaju.
Jest to największe w historii zgromadzenie prac studenckich, reprezentujące 92 najlepsze szkoły projektowania na świecie, z 43 krajów, na 6 kontynentach.
Wystawa odbyła się w ramach Dubai Design Week, 14-18 listopada 2017 r.

Na prezentacji zostaniemy bliżej zapoznani z ideą i formą wydarzenia Global Grad Show. Dowiemy się w jakim kierunku zmierza projektowanie i jak odpowiadać na potrzeby dzisiejszego społeczeństwa.

Łukasz Preiss prezentował swój pojazd dla seniora Balance bike. Celem poszukiwań projektowych było stworzenie obiektu w formie pojazdu, umożliwiającego aktywne spędzanie czasu wolnego przez osoby starsze.
Jest to projekt dyplomowy studiów magisterskich, zrealizowany pod kierunkiem prof. Tomasza Matuszewskiego.

• Opublikowano: 30.11.2017, 01:42
  • Ostatnia edycja: 30.11.2017, 09:53