Szanowni Absolwenci,

z radością informujemy, że w bieżącym roku w ramach projektu Ogólnopolskie Badanie Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych badani będą absolwenci studiów magisterskich, którzy bronili się w latach 2014 i 2016. Badanie polegać będzie na wypełnieniu ankiety z pytaniami (online). Ankieta zostanie wysłana do Was pod koniec czerwca. Zapraszamy Was serdecznie do udziału w badaniu. Wasze odpowiedzi są dla nas bardzo cenne!

Obecnie na stronie projektu www.artystapostudiach.pl możecie przeczytać raporty z ubiegłorocznego badania: raport ogólny obejmujący wyniki z ankiet dla absolwentów trzech typów uczelni (muzycznych, plastycznych i teatralno-filmowych) oraz raport napisany na podstawie wywiadów przeprowadzonych z 27 absolwentami uczelni artystycznych.

Znajdziecie tam również raport z badania pilotażowego, które miało miejsce w 2015 roku. Ma on charakter zbiorczy i dotyczy wyników badań absolwentów uczelni plastycznych i teatralno-filmowych roczników 2011/12, 2012/13, 2013/14.

W razie pytań, prosimy o kontakt z Biurem Karier i Kontaktów z Biznesem UAP.

• Autor: Aleksandra Gaj
  • Opublikowano: 20.06.2017, 14:08