Wydział Komunikacji Multimedialnej oraz Katedra Fotografii zapraszają na kolejne spotkanie poświęcone Teorii i Praktyce Obrazowania

Witek Orski

Fotografia post-konceptualna

7 kwietnia (piątek), godz. 17.15

sala 02, budynek B

Witek Orski (ur. 1985) – artysta wizualny i teoretyk fotografii. Swoją praktykę artystyczną określa jako dociekania filozoficzne prowadzone za pośrednictwem mechanicznie wytwarzanych obrazów. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych „Dziury w ziemi” w Galerii Arsenał w Białymstoku, „Fałda” w BWA w Zielonej Górze oraz „Ćwiecenie” i „Wulgarne” w galerii Czułość w Warszawie, a także na wystawach zbiorowych: w Tokio, Paryżu, Berlinie, Budapeszcie i Bratysławie oraz w Polsce (m.in. w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie). Doktorant w Instytucie Filozofii UW oraz na Wydziale Komunikacji Multimedialnej UAP. Mieszka i pracuje w Warszawie.

• Opublikowano: 03.04.2017, 23:39
  • Ostatnia edycja: 03.01.2023, 23:00