Studenckie Koło Naukowe Architektury SANS i Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu zapraszają na wykład Architektura – sztuka współkształtowania przestrzeni, który przeprowadzi dr hab. inż. arch. Marian Fikus (1938).

28 marca, godz. 17:00 do Atrium Budynku B

Dr hab. inż. arch. Marian Fikus (1938) wieloletni profesor Politechniki Poznańskiej, główny projektant biura architektonicznego Studio Fikus. Autor wielu prestiżowych realizacji w Poznaniu. Działa w całej Polsce i za granicą. Laureat Honorowej Nagrody SARP w 2008 r. Zdobywca przeszło 100 nagród i wyróżnień.

Wykład edukacyjny o tematyce przestrzeni architektury i urbanistyki. Wystąpienie polegające na wyjaśnieniu tematyki projektowania, poprzez wyjątkowe podejście architekta do powstających w przestrzeni obiektów. Ukazuje jego intuicyjne i emocjonalne powiązanie z każdym projektem.

• Opublikowano: 27.03.2017, 01:22
  • Ostatnia edycja: 03.01.2023, 23:00